HAMBURGEROVÉ STEAKY S Omáčkou

Když se hamburgery dostanou na výběr jídel u mě doma, jsou vlastně neustále oblíbené! Toto jídlo je vlastně fantastický způsob, jak změnit body z vašeho typického hamburgeru.

Zcela zkušené hamburgerové placičky se ve skutečnosti rychle smaží na varné desce a poté se smaží v nahnědlé houbové a cibulové omáčce, která je mimořádně chutná (přesto, jak jednoduché je ve skutečnosti vydělat). Ve skutečnosti jsou snadné, příjemné a také fantastický způsob, jak využít jakýkoli druh mletého hovězího masa, u kterého jste si nebyli jisti přesně tím, s čím hrát!

STEAKOVÝ HAMBURGER

🥘Potřebné materiály

Uvidíte, že to jsou vlastně všechny docela požadované hamburgerové komponenty. Co se týče omáčky, cremini houby budou mít ve skutečnosti mnohem „zemitější“ preference, ale jakýkoli druh divokých hub bude skutečně chutný!

HAMBURGER STEAKS

Mleté hovězí maso – 1 libra mletého hovězího masa navíc.
Vejce – 1 velké vejce.
Strouhanka – ¼ hrnku běžné strouhanky.
Worcestershire omáčka – 1 lžička worcesterské omáčky.
Sodík a pepř – každý ½ lžičky.
Koření – ¼ lžičky česnekového prášku, ¼ lžičky cibulového prášku a také ¼ lžičky papriky.
Olivový olej – 1 polévková lžíce dalšího panenského olivového oleje.

HOUBOVÁ CIBULOVÁ Omáčka

Bílá cibule – 1 hrnek nakrájené bílé cibule, nebo dokonce použijte nažloutlou cibuli.
Houby – 1 hrnek nakrájených hub. Bílé, střídavé houby nebo dokonce cremini houby budou fungovat.
Česnek – 1 lžíce mletého česneku.
Zcela vysušte Sherry – 2 lžíce sherry příprava jídla červené bílé sklenice červeného nebo bílého vína.
Beef Brew – 2 hrnky hovězího vývaru.
Kukuřičný škrob – 1 polévková lžíce kukuřičného škrobu + 1 polévková lžíce studené posypky pro vytvoření kaše pro zvětšení vaší omáčky.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Určitě existuje ve skutečnosti jen pár akcí pro vytvoření hamburgerových steaků a po nich pár akcí, jak získat omáčku, absolutně nic, co by bylo šílené! Pořiďte si mixovací nádobu, velkou pánev (spolu s poklicí) a také stěrku.

HAMBURGER STEAKS

1. Smíchejte

Do velké mixovací nádoby vložte kromě oleje všechny složky hamburgerové placičky. (1 libra mletého hovězího masa navíc, 1 velké vejce, ¼ hrnku strouhanky, 1 lžička worcesterské omáčky, každá ½ lžičky, sodík a pepř, ¼ lžičky česnekového prášku, ¼ lžičky cibulového prášku, ¼ lžičky papriky.)

2.Vytvořte placičky

Rozdělte 8 kuliček masa o rozměru přibližně 2 palce, poté je všechny rozmačkejte přímo na placičky.

3. Teplá pánev

Ve velké pánvi, litinové pánvi nebo dokonce pánvi rozehřejte 1 polévkovou lžíci olivového oleje na teplém nástroji. Když je olej skutečně jiskřivý, umístěte placičky přímo na pánev (v případě potřeby připravte v dávkách).

4.Smažte

Smažte hamburgerové steakové placičky, dokud nejsou skutečně zlatohnědé, přibližně 3-4 minuty na každém okraji. Posuňte připravené placičky na talíř nebo dokonce na tác a po této rezervě se se všemi vypořádejte spolu s lehkou hliníkovou fólií. *Pokud je to nutné, před restováním žampionů a cibule slijte olej.

HOUBOVÁ CIBULOVÁ Omáčka

1.Smažte

Přidejte 1 hrnek nakrájených hub a 1 hrnek bíle zbarvené cibule na úplně stejnou pánev, kterou jste použili k získání hamburgerových steaků. Smažte do měkka, asi 4 minuty. Přidejte 1 polévkovou lžíci mletého česneku a smažte asi 30 sekund. Použijte 2 lžíce sherry k odleštění vaší pánve.

2.Zahrňte vařit

Nechte sherry vařit, zatímco budete odírat jakýkoli druh smažených nahnědlých drobků pocházejících z nízké pánve. Poté zahrňte 2 hrnky hovězího nálevu a promíchejte směrem k integraci. Vmíchejte kaši z kukuřičného škrobu (1 polévkovou lžíci kukuřičného škrobu v kombinaci s 1 polévkovou lžící studeného posypu) až do účinného spojení.

3.Vaříme

Houbovou omáčku dejte k varu, poté teplou snižte. Nechte vařit po dobu 5 minut, než přidáte hamburgerové steaky na pánev a snižte teplotu směrem ke snížení. Ošetřete a nechte hamburgerové steaky připravit v omáčce po dobu 10-15 minut, poté proveďte.

Nabízel jsem své hamburgerové steaky spolu s pečenou růžičkovou kapustou, ale jsou vlastně také chutné, kromě nakládané hromady bramborové kaše nebo dokonce rýže!