ANANASOVÝ SLUNČNÍ DORT

Tento velmi jednoduchý Ananasový dort Sunlight Cake je ve skutečnosti zabalený spolu se skvělou chutí ananasu a pokrytý chutnou šlehanou polevou! Je to ideální dort pro všechny letní období, stejně jako pro tvoření na vzletu k požadavkům na příležitosti a události! Ozdobte spolu s mnohem více ananasem, stejně jako několika maraschino třešněmi pro opravdu ambronie-jako dort!

 

ANANASOVÝ SLUNČNÍ DORT

RECEPT NA ANANASOVÝ DORT NA SLUNCE

Tento rychlý a zároveň jednoduchý ananasový dort patří k mým velmi jednoduchým, ale extrémně lahodným dortům z dortové směsi! Pokud máte v kuchyni opravdu hodně rozdrceného ananasu z konzervy, tento oživující dort je vlastně přesně to, co z něj musíte vytvořit!

Komponenty

Ananasový sluneční dort
1 balení nažloutlé dortové směsi
4 velká vejce
½ hrnku oleje (použila jsem kokosový olej)
dvacet uncí rozdrceného ananasu (spolu s extraktem, určitě ne scezený)
1 lžička vanilkové esence

Ananasová poleva

8 uncový šlehaný obal (rozmrazený, Awesome Whip – 16 uncový oddíl lze také snadno skutečně použít)
5 uncí okamžitého vanilkového dezertu (1 malá krabička)
8 uncí rozdrceného ananasu (spolu s extraktem, rozhodně ne vypuštěnými trubkami – vlastně jsem také používal větší plechovky, dříve klidně i dvacet uncí)

JAK UDĚLAT ANANASOVÝ SUNSHINE DORT

Počáteční krok

Abyste získali svůj ananasový sluneční dort, shromážděte velkou mixovací nádobu a komponenty na dort, které se skládají z: balíčku nažloutlé směsi na dort, vajec, oleje na přípravu jídla (použil jsem kokosový olej – rozmrazené máslo také funguje, stejně jako jablečný pyré) , stejně jako nádobu s rozdrceným ananasem. Budete potřebovat minimálně 8 uncovou plechovku rozdrceného ananasu, ale já si vybírám svůj dort spolu s 20 uncovou plechovkou rozdrceného ananasu Dole.

Poté, co shromáždíte všechny součásti, předehřejte sporák na 350ºF (175ºC) a navrstvěte 9 x třináctku pánev na vaření nebo dokonce jídlo spolu s nepřilnavým sprejem na přípravu jídla.

Integrujte všechny komponenty dortu. Přidejte směs dortů, rozdrcený ananas spolu s extraktem, vejci, olejem a vanilkovou esencí a rozmixujte až do úplného spojení.

Přesuňte kombinované těsto na ananasový dort na vymaštěné jídlo na vaření 9 x 13 nebo dokonce na pánev. Vařte při 350ºF (175ºC) po dobu 25-30 minut.

Ananasový dort se slunečním světlem se ve skutečnosti provádí, když jsou strany ve skutečnosti dozlatova opečené, stejně jako párátko umístěné přímo do středu dortu se zdá být čisté. Eliminujte dort přicházející ze sporáku a také jej udělejte naprosto úžasný na kabelové chladicí polici.

Zatímco se ananasový dort se slunečním světlem ve skutečnosti ochlazuje, integrujte rozmrazený Awesome Whip nebo dokonce šlehaný obal spolu s vanilkovou dezertní směsí a ještě jednu plechovku rozdrceného ananasu spolu s extraktem do mixovací nádoby. Míchejte až do úplného spojení, poté nechte polevu uvařit v lednici, než přidáte úroveň polevy pro váš dort. *Pokud je vaše pánev 9 x 13 skutečně dostatečně hlubší, možná budete mít možnost využít větší 16 uncovou část Awesome Whip.

Závěrečný krok

Ananasovou polevu rozetřeme na dort, až bude úplně vychladlý. Ozdobte spolu se stříkaným rozdrceným ananasem nebo dokonce kousky ananasu spolu s maraschino třešněmi. Jak jsem ve skutečnosti provedl přímo níže.

Podrobnosti: Obvykle zmrazuji svůj ananasový sluneční dort, když je poleva skutečně zahrnuta. Asi hodinu v lednici s mrazákem, poté ji mezi porcemi uchovávám v lednici. Ve skutečnosti se také doporučuje vychladit před přenesením dortu.